Hande Yener’in acı günü! ‘Dünyamı kaybettim’

Ünlü popçu Hande Yener, aldığı acı haberle yıkıldı. 51 yaşındaki şarkıcının uzun zamandır sağlık sorunlarıyla mücadele eden annesi Yıldız Özyener, hayatını kaybetti.

Ünlü isim, “Dünyamı kaybettim bu sabah” diyerek, annesinin vefat haberini sosyal medya sayfasından duyurdu.

Anneciğimi toprağa verdim… Öyle çok çabaladık ki iyileşmesi için, ama bu kez maalesef olmadı. Arayıp soran, başsağlığı dileyen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

BEYİN KANAMASI GEÇİRMİŞTİ

Yener’in annesi 2015 yılında beyin kanaması geçirerek hastanede tedavi altına alınmıştı. Ünlü şarkıcı o dönem annesinin sağlık durumuyla ilgili “Annem kalp hastası. Bu nedenle bazı ilaçların içmiyor. Kanı sulandıran bir ilacı var, onu kullanmadığı zaman kanı iyi sulanmayınca bu sonuç çıkmış. Başka bir hastaneye nakli yapılacak. Tam olarak iyileşmiş değil, felç olma riski taşıyan bir hastalık o yüzden şimdiden bazı önlemlerin alınması lazım” demişti.

BABASINI 2012’DE KAYBETTİ

Yener, 2012 yılında babası Erol Özyener’i de kaybetmişti. Nefes darlığı şikayetiyle Marmaris Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Özyener, hastaneden çıkmaya hazırlandığı sırada tekrar fenalaşmıştı. Kalp krizi geçirdiği açıklanan Özyener, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x